RN
TwitterFacebook

Łomża: Pożegnanie karnawału z filharmonikami

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży zaprasza na wspólne pożegnanie karnawału, które w tym roku będzie – jak ten cały rok – wyjątkowe. Zabrzmi bowiem sentymentalna muzyka z najpiękniejszych filmów.

Jako solista wystąpi znakomity saksofonista Paweł Gusnar, któremu będzie towarzyszyć Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego. 

Paweł Gusnar to saksofonista, solista, kameralista, muzyk sesyjny, pedagog, profesor warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz Akademii Muzycznej im. Kiejstuta i Grażyny Bacewiczów w Łodzi. Jest artystą wszechstronnym, otwartym na różne style i formy ekspresji. Jako jeden z nielicznych saksofonistów łączy na równie wysokim poziomie działalność na polu muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej.

Koncertuje na estradach prestiżowych sal koncertowych – filharmonicznych i kameralnych oraz z zespołami jazzowymi i rozrywkowymi, m.in. Adama Sztaby, Kukla Band Zygmunta Kukli, Tomasza Szymusia, Krzysztofa Herdzina. Koncertuje i nagrywa również jako muzyk sesyjny (liczne produkcje telewizyjne, m.in. dla TVP, TVN-u, Polsatu).

Koncert będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Narew oraz na stronach www.narew.info, www.filharmonia.lomza.pl 13 lutego.

mat. nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − twelve =