RN
TwitterFacebook

Łomża: Przyjęcia interesantów w Urzędzie Miejskim bez konieczności telefonicznej rezerwacji terminu

Od poniedziałku 13 lipca 2020 r. Centrum Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Łomży przywraca bezpośrednią obsługę mieszkańców bez konieczności wcześniejszego telefonicznego umówienia wizyty.
 
Przyjmowanie interesantów w sprawach m. in. rejestracji pojazdów, prawa jazdy, spraw meldunkowych, dowodów osobistych będzie odbywało się, jak wcześniej, na podstawie numerków pobranych z kolejkomatu znajdującego się na parterze Ratusza. Bilety na określoną godzinę przyjęcia przez pracownika merytorycznego wydawane są codziennie od godziny 7.30 do wyczerpania limitu określonego na dany dzień.

Przypominamy, że przy obsłudze bezpośredniej interesantów obowiązują następujące rygory sanitarne:

  • dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi;
  • obowiązek zachowania odległości między poszczególnymi osobami, w tym oczekującymi w kolejce co najmniej 1,5 metra;
  • obowiązek stosowania osłony ust i nosa;
  • obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do urzędu.

Wobec nadal trwającego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i pracownikom urzędu zalecamy załatwianie spraw poprzez platformę ePUAP i Profil Zaufany. Katalog spraw, które można załatwić bez konieczności przychodzenia do urzędu znajduje się na stronie www.gov.pl/web/gov/uslugi-dla-obywatela.

UM Łomża

{related limit=”5″]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 5 =