RN
TwitterFacebook

Łomża: Są dwie oferty na stanowisko dyrektora szpitala

Tylko dwie osoby wzięły udział w konkursie na stanowisko nowego dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży – informuje rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podlaskiego, Izabela Smaczna-Jórczykowska. To, kto nim zostanie, ogłoszone powinno być w ciągu dwóch tygodni. 

W odpowiedzi na konkurs na dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży do Urzędu Marszałkowskiego wpłynęły dwie oferty, które zostaną otwarte podczas posiedzenia komisji konkursowej. Termin posiedzenia tej komisji jeszcze nie został wyznaczony – wyjaśnia Smaczna-Jórczykowska. 

Jak nieoficjalnie wiadomo, że jedną z osób, które się zgłosiły jest była poseł na Sejm RP Bernadeta Krynicka. 

Oferty można było składać do 14 stycznia. Od kandydatów wymagano m.in. wykształcenia wyższego, minimum 5-letniego stażu pracy na stanowisku kierowniczym, albo ukończone studia podyplomowe na kierunki zarządzanie oraz co najmniej 3-letni staż pracy. Poza tym zainteresowani pracą musieli złożyć koncepcję pracy na stanowisku dyrektora na najbliższe 6 lat, sporządzoną w formie pisemnej i podpisaną przez kandydata – maksymalnie 6 stron w formacie A4. 

Przypomnijmy, że obecny dyrektor, Mariusz Obrycki objął stanowisko w kwietniu 2019 roku, ale pod koniec listopada ubiegłego roku złożył rezygnację i formalnie będzie pełnił funkcję dyrektora do końca stycznia.

JT/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *