RN
TwitterFacebook

Łomża: Śniadanie na obcasach – kobiecy biznes to siła napędowa [FOTO]

To było śniadanie w wyjątkowo pięknym gronie. Z okazji zbliżającego się dnia kobiet łomżyński samorząd ukłonił się w stronę pań i to właśnie im zadedykował jedno z biznesowych spotkań w Parku Przemysłowym.

Zdaniem zastępcy Łomży, Andrzeja Garlickiego dzisiejsze (05.03) śniadanie biznesowe było dobrą okazją do integracji i wymiany doświadczeń:

– Gościmy panie, które prowadzą na co dzień swoje biznesy, zarządzają firmami, ale też są osobami, które są ważne w środowisku łomżyńskim w wymiarze różnych innych aktywności. Aktywności społecznej, kulturalnej, oświatowej. Jest to taka możliwość policzenia tych szabel, żeby panie siebie zobaczyły, poznały i też to środowisko zaczęło mocniej integrować. 

Uczestniczki spotkania twierdzą, że płeć piękna wcale nie musi być słaba. Rozmawiała z nimi reporterka Radia Nadzieja, Patrycja Matys:

Gośćmi specjalnymi spotkania była projektantka mody Elwira Horosz, Małgorzata Demczuk-Gutowska – liderka ugrupowania Era Nowych Kobiet w Łomży i Wanda Wałkuska, która opowiedziała o działalności stowarzyszenia kobiet z problemem onkologicznym. Spotkanie uświetnił występ śpiewaków operowych oraz kwiaty od panów.

BB/red. i fot. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two + five =