RN
TwitterFacebook

Łomża: Starszy mężczyzna przy wsparciu policji wrócił do domu

Mężczyzna wyszedł na spacer i nie wiedział, jak wrócić do domu. Informacja od mieszkańca i szybka interwencja dzielnicowego sprawiła, że zagubiony 90-latek bezpiecznie trafił do bliskich. 

Wczoraj (12.12.), późnym popołudniem, dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał informację o tym, że przy jednej z ulic stoi starszy, zagubiony mężczyzna i nie wie jak wrócić do domu.

We wskazanym miejscu mundurowy zastał osobę, która zainteresowała się losem seniora i poprosiła o pomoc policję. Okazało się, że 90-latek wyszedł z domu na spacer kilka godzin wcześniej, a szukając drogi powrotnej, zagubił się w mieściemówi st. asp. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży. – Dzielnicowy natychmiast ustalił, gdzie mieszka mężczyzna, a następnie odwiózł 90-latka do domu i przekazał pod opiekę rodziny.

Policjanci przypominają o prowadzonej przez nich akcji “Nie bądźmy obojętni”.

Jak widać, codzienne życie pisze różne scenariusze, ważne, aby wokół takich nietypowych sytuacji oraz osób potrzebujących pomocy, nie przechodzić obojętnie. Policjanci reagują na każdą przekazaną informację. Nie bądźmy obojętni szczególnie teraz w okresie zimowym dodaje Szlesińska.

KMP w Łomży/ red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × four =