RN
TwitterFacebook

Łomża: Studenci Uniwersytetu Złotego Wieku wrócili w mury WSA [FOTO]

Mają 50+ i wciąż chcą się uczyć. Łomżyńscy seniorzy po raz 20 zainaugurowali nowy rok akademicki w Uniwersytecie Złotego Wieku przy Wyższej Szkole Agrobiznesu. 

Na inauguracji w auli Wyższej Szkoły Agrobiznesu  zgromadziło się około 100 seniorów. Odśpiewali oni „Gaudeamus igitur” i wysłuchali wykładu poświęconemu komunikowaniu się oraz postawom seniora. Następnie odbyła się prezentacja prowadzących poszczególne sekcje. W tym roku uniwersytet swoim studentom proponuje jeden ogólny wykład w miesiącu oraz zajęcia w następujących sekcjach: informatycznej, językowej, sportowej, kultury, turystyczno-krajoznawczej oraz trening umysłu.

Spotkania seniorów to przede wszystkim interesujące zajęcia. Zapraszamy młodzież w wieku 50 plus. Państwa, którzy chcą żyć aktywnie i poszerzać swoją wiedzą oraz umiejętnościpodkreśla Bożena Święszkowska, prezes Fundacji dla Uniwersytetu Złotego Wieku.  

Wykłady dla seniorów w ramach Uniwersytetu Złotego Wieku będą odbywały się przeważnie we wtorki w Wyższej Szkole Agrobiznesu. Najbliższy termin to 5 listopada. Czesne wynosi 20 złotych, i to jedyna opłata, którą ponoszą uczestnicy. Kwestie finansowe ma ułatwić fundacja, przez która organizatorzy chcą pozyskać dodatkowe fundusze.

pg/mb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *