TwitterFacebook

Łomża: Sukcesy Studia Wokalnego Regionalnego Ośrodka Kultury.

VIII Regionalny Przegląd Piosenki Walentynkowej w Goniądzu z wielkimi sukcesami dla naszych podopiecznych. Polskie przeboje o szeroko rozumianej tematyce miłosnej rozbrzmiewały w Domu Kultury w Goniądzu.

Kilkugodzinne przesłuchania w kilku kategoriach zakończyły się obradami, po których odczytano werdykt: I miejsce w kategorii przedszkolaki otrzymała najmłodsza podopieczna SW Rok junior Anielka Narolewska, która zaśpiewała piosenkę ,,Jesteś mamo skarbem mym”, w kategorii gimnazjum wyróżnienia otrzymali Mateusz Niksa za ,,Prosta piosenka” i Izabela Modzelewska w przeboju Ewy Bem ,,Por favor”, miejsce I w tej samej kategorii trafiło do Laury Narolewskiej, która zaprezentowała miłosną historię dwojga ludzi zawartą w piosence ,,Brzydcy”. Gratulujemy laureatom konkursu, a także Damianowi i Patrykowi, którzy godnie reprezentowali Studio Wokalne ROK.
Uczestnicy konkursu to podopieczni Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej – instruktor Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży – Instytucji Powiatu Łomżyńskiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

tekst i foto – ROK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *