RN
TwitterFacebook

Łomża: Świąteczny spektakl na deskach Teatru Lalki i Aktora

„Skąd Mikołaj wie?” to tytuł świątecznego spektaklu, który wystawia Teatr Lalki i Aktora w Łomży. Zabierz dzieciaki i sprawdź, co odkryje się na strychu domu małego Krzysia. 

Na strychu w domu małego Krzysia swoje miejsce znalazły Miś, Pajac i inne niechciane zabawki. W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia do sfatygowanych zabawek dołącza Czarownica, która wkrótce zostanie zaniesiona pod choinkę. Miś i Pajac pod wpływem wizyty nowej koleżanki postanawiają jeszcze raz spróbować wydostać się ze strychu. 

Współcześnie, praktycznie nieograniczony dostęp do technologii i nowoczesnych zabawek sprawia, że niezwykle łatwo jest rzucić w kąt niechcianą zabawkę i zastąpić ją nową. Czasami jednak zdecydowanie ciekawiej jest tchnąć nowe życie w stare zabawki i sprawić by w ich oczach znów pojawiło się odbicie dziecięcego uśmiechu.

Spektakl zostanie wystawiony w najbliższą niedzielę, 15 grudnia, o godzinie 11. Opowieść autorstwa Liliany Bardijewskiej wyreżyserował Rafał Swaczyna. Scenografię przygotowała Marta Kodeniec, natomiast muzykę skomponował Bogdan E. Szczepański.

TLiA w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *