RN
TwitterFacebook

Łomża: To będzie szalony wieczór z kabaretem Zachodnim i Jurki

Łomżyńskie wakacje 2019 są już prawie na półmetku. Po wielkim koncercie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki przyszedł czas na wieczór pełen śmiechu z gwiazdami kabaretu.

Władze miasta zapraszają na Wieczór Kabaretowy, który jest odpowiedzią na duże zainteresowanie takimi występami. Podczas konferencji prasowej, inaugurującej cykl wydarzeń w ramach Łomżyńskich Wakacji prezydent Mariusz Chrzanowski zauważył, że w ostatnim czasie kabarety w naszym mieście występowały głównie w pomieszczeniach zamkniętych i były to imprezy biletowane. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc i wysokie ceny biletów, nie każdy z mieszkańców mógł jednak wziąć w nich udział.

Wbrew opiniom, że kabarety mogą odbywać się w pomieszczeniach zamkniętych, w tamtym roku zdecydowałem, aby znane zespoły kabaretowe prezentowały się szerokiej grupie naszych mieszkańców, co spotkało się z ich ogromnym zainteresowaniem. Dlatego również w tym roku zaprosiliśmy dwie znane z telewizyjnych występów formacje i liczymy na to, że pogoda nam dopisze i znów będziemy mieli wspaniałą zabawę na naszej starówcepowiedział prezydent Mariusz Chrzanowski.

Gośćmi tegorocznej edycji jest kabaret Zachodni i Jurki. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 28 lipca na Starym Rynku. Początek o godz. 18.30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a dla wygody widzów rozstawione zostaną ławki i sto leżaków.

Warto sprawdzić cały program tegorocznych wakacji, bo dzieje się dużo. Szczegółowy program jest na naszej stronie.

UM Łomża/pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *