RN
TwitterFacebook

Łomża: Toaleta w Parku Jana Pawła II jest już czynna [FOTO]

Park Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma przechodzi modernizację. Zrobione zostały alejki, nasadzono rośliny i drzewa, trwa też budowa fontanny, a od minionej soboty czynna jest już toaleta.

Nowy szalet został wybudowany od strony bloków przy ul Prusa. Otwarcie go trochę się przesunęło, ze względu na konieczność uzyskania odpowiednich zezwoleń od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Władze apelują o zachowanie czystości oraz dbanie o mienie należące do wszystkich mieszkańców. Tym bardziej, że w ostatnim czasie dewastowane były ławki parkowe.

Wielu mieszkańców naszego miasta zwracało ostatnio uwagę, że w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma jest coraz mniej ławek. Niestety, było to spowodowane ich dewastacją i koniecznością naprawy. W najbliższych dniach będą one wracały na swoje miejscemówi Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży i dodaje, że smutne jest to, że zdarzały się też kradzieże sadzonek roślin. – Dlatego apelujemy o to, by dbać o dobro wspólne i przypominamy, że teren parku objęty jest monitoringiem wizyjnym.

oprac. pg/ UM Łomża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one + 14 =