RN
TwitterFacebook

Łomża: Trwa konkurs na nowego dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej

Jeszcze do 20 września osoby zainteresowane mogą składać dokumenty w konkursie na dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dotychczasowa dyrektor, Krystyna Sobocińska przechodzi na emeryturę. 

Kandydaci na tę funkcję muszą przygotować m.in. koncepcję programowo-organizacyjną funkcjonowania instytucji na okres 5 lat, w której zawarta zostanie m.in. wizja rozwoju istniejących i propozycje nowych form jej działalności czy też opracowanie założeń i planów komunikacyjno-informacyjnych budujących wizerunek instytucji i promujących jej działalność. Przyszły dyrektor bądź też dyrektorka placówki musi mieć wykształcenie wyższe, w szczególności z zakresu bibliotekoznawstwa, kulturoznawstwa i filologii polskiej. Dodatkowo wymagany jest 5-letni staż pracy.

Dokumenty można składać do 20 września do godz. 15.30 osobiście lub za pośrednictwem poczyta na adres: Urząd Miejski w Łomży, Wydział Organizacji i Kadr p. 123, 18-400 Łomża, ul. Stary Rynek 14. Oferta musi znajdować się z zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta pracy na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży”.

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *