RN
TwitterFacebook

Łomża: Trwają Targi Ślubne 2019 – wiele usług w jednym miejscu

Stoiska wystawiennicze, pokaz sukni ślubnych i konkursy. W dniach 16-17 listopada odbywają się łomżyńskie Targi Ślubne. To największe i jedyne takie targi w tym regionie.

Na około 1700 m2 powierzchni znajdzie się miejsce dla ponad 100 wystawców z branży ślubno – weselnej. Wśród wystawców są sale weselne, moda ślubna, kwiaty, dekoracje, foto i video, samochody ślubne, animacje, papeteria ślubna, biżuteria, oprawa muzyczna, a nawet słodkości. 

– Dzięki tego rodzaju wydarzeniom narzeczeni, mogą poznać ofertę i porozmawiać ze wszystkimi dostawcami usług ślubnych i weselnych, poświęcając na to jeden lub dwa dni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych par młodych planujemy wiele wydarzeń towarzyszących Targom, które dla odwiedzających stanowić będą ogromną dawkę pomysłów i inspiracji. Do współpracy zaprosiliśmy profesjonalnego wedding planner’a, który podpowie „jak organizować by nie zwariować”, zaplanowaliśmy też warsztaty poruszania się z gracją w sukni ślubnej, pokaz sukien ślubnych dla Pań i garniturów dla Panów oraz jeszcze kilka wydarzeń, o których będziemy informować na bieżąco – dodaje Ewa Wierzbowska, współorganizator wydarzenia. 

Targi odbywają się na Hali Olimpijczyków przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży. Jeszcze dzisiaj wystawców można odwiedzić do godz. 20, natomiast w niedzielę, 17 listopada targi są otwarte od 10 do 17.  Bilet wstępu kosztuje 10 złotych.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *