RN
TwitterFacebook

Łomża: Ustalono przyczynę śmierci kobiety wyłowionej z Narwi

Utonięcie było przyczyną śmierci 36-letniej kobiety, której ciało wyłowiono w miniony wtorek (8.09.) z rzeki Narew. Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. 

Topielca w wodzie niedaleko Siemienia Nadrzecznego znalazł we wtorek około godziny 18 policjant, który łowił nad rzeką ryby. Natychmiast poinformował o tym służby. Na miejscu pojawili się m.in. strażacy, którzy podjęli ciało z wody. Jak informował w rozmowie z Radiem Nadzieja starszy brygadier Dionizy Krzyna, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Łomży rozkład ciała uniemożliwił w pierwszej chwili rozpoznanie płci ofiary. 

Jeszcze tego samego dnia Prokuratura Rejonowa potwierdziła, że znalezione zwłoki to 36-latka, która ostatni raz była widziana 28 sierpnia w miejscowości Rakowo-Boginie (gm. Piątnica). Od tamtego czasu była poszukiwana przez rodzinę oraz policję.

10 września przeprowadzono sekcję zwłok. Biegli wskazali, że przyczyną śmierci 36-latki było utonięcie. Póki co nie znaleziono śladów, które wskazywałyby na udział osób trzecich. 

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *