RN
TwitterFacebook

Łomża: W WORD będą odbywać się egzaminy teoretycznie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży przywraca możliwość zdania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną i telefoniczną. 

Łomżyński WORD jest jednym z pierwszych ośrodków, które odmrażają swoją działalność. Od jutra, 28.04. zostaną wznowione egzaminy teoretyczne na prawo jazdy. Zapisy na każdą z kategorii możliwe są jedynie drogą elektroniczną lub telefoniczną. Na egzamin każdy musi przyjść ze swoją maseczką ochronną.

– Na egzamin czy to teoretyczny, czy to praktyczny każdy ze zdających musi mieć maseczkę ochronną i rękawice ochronne. My ze swojej strony zapewniamy oczywiście płyn odkażający i tutaj cała procedura będzie określona, łącznie ze sprawdzaniem tożsamości. Natomiast te rzeczy muszą mieć zdający ze sobą – mówi Mirosław Oliferuk, dyrektor WORD i dodaje, że osoba podchodząca do egzaminu musi już przed salą komputerową mieć na sobie rękawice i maseczkę ochronną, a także spryskać się płynem dezynfekującym. – Po przeprowadzonym egzaminie będziemy wietrzyć salę minimum 15 minut, bo takie są procedury. I oczywiście na koniec dnia, jeszcze niezależnie od tego będziemy odkażać całą salę.

Egzaminy praktyczne mają zostać przywrócone od 6 maja. 

Egzamin na prawo jazdy – rejestracja

Celem dokonania prawidłowej rejestracji, należy:
podać swoje dane kontaktowe oraz bezwzględnie wysłać do WORD w Łomży oryginały lub skany/zdjęcia niżej wymienionych informacji i dokumentów:

1. Informacja o numerze nadanego profilu kandydata na kierowcę PKK.
2. Informacja o numerze PESEL kandydata na kierowcę.
3. Potwierdzenie dokonania opłaty na konto WORD w Łomży:

SBR Bank o/w Łomży
40 8769 0002 0550 1270 2000 0010

za egzamin państwowy na prawo jazdy danej kategorii, według cennika; W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko, PESEL, adres, kategorię egzaminu oraz rodzaj egzaminu (teoria, praktyka, teoria + praktyka)  osoby egzaminowanej.

4. Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych RODO (w załączeniu do pobrania).

Następnie należy skontaktować się telefonicznie z rejestracją WORD w Łomży, celem ustalenia terminu egzaminu i potwierdzenia dokonania prawidłowego zapisu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *