RN
TwitterFacebook

Łomża: Włamali się do domu i urządzili imprezę

Dwaj 30-latkowie włamali się do jednego z mieszkań w Łomży, po czym urządzili sobie w nim imprezę zakrapianą alkoholem. Mężczyznom przeszkodzili mundurowi z ,,patrolówki”, którzy zjawili się po kilku minutach. 

W minioną niedzielę, 17 stycznia, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży został poinformowany, że na jednej z klatek schodowych w mieście, dwóch mężczyzn pije alkohol.

– Mundurowi z łomżyńskiej ,,patrolówki” potwierdzili spożywanie alkoholu, ale nie na klatce schodowej, lecz w jednym z mieszkań. Policjanci ustalili, że mężczyźni najpierw wyważyli drzwi do jednego z mieszkań, następnie weszli do środka i urządzili sobie imprezę zakrapianą alkoholem. Biesiada nie trwała jednak długo. Po kilku minutach zjawili się wezwani mundurowi, a następnie prawowici lokatorzy – mówi młodszy aspirant Justyna Janowska, p.o. oficera prasowego Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. 

Mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnym areszcie. Dzień później obaj usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia oraz naruszenia miru domowego.

Kodeks karny za przestępstwo uszkodzenia mienia przewiduję karę pozbawienia wolności do lat 5. 

KMP w Łomży/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 9 =