TwitterFacebook

Łomża: Wraca letnie kino plenerowe. Mamy szczegółowy program

Dziesięć filmów zostanie wyświetlonych w ramach tegorocznej edycji Letniego Kina Plenerowego w Łomży. Pierwszy pokaz odbędzie się już w ten piątek, 5 lipca.

W tym roku, w ramach Letniego Kina Plenerowego, pokazane zostaną zagraniczne tytuły, takie jak Incepcja, John Wick, Czekolada czy głośne Bohemian Rhapsody. Praktycznie wszystkie seanse odbędą się w Domku Pastora, ul. Krzywe Koło 1, poza pokazem filmu o zespole Queen, który odbędzie się 20 lipca na Starym Rynku. Początek o godz. 21.

Program Letniego Kina Plenerowego 2019 w Łomży:

5.07. (piątek) – Rodzinne rewolucje, Domek Pastora

Dwoje pozornie niepasujących do siebie samotnych rodziców zbiegiem okoliczności spędza tydzień w tym samym afrykańskim kurorcie (Adam Sandler, Drew Barrymore).

12.07. (piątek) – Incepcja, Domek Pastora

Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym związku. Poważna choroba córki oddala ich od siebie.

19.07. (piątek) – W kręgu miłości, Domek Pastora

Czasy, gdy technologia pozwala na wchodzenie w świat snów. Złodziej Cobb ma za zadanie wszczepić myśl do śpiącego umysłu (Leonardo Di Caprio)

20.07. (sobota) – Bohemian Rhapsody, Stary Rynek

Historia zespołu Queen.

26.07. (piątek) – Lepiej późno niż później, Domek Pastora

Harry spotyka się tylko z dużo młodszymi kobietami do czasu, aż poznaje Erikę, matkę jednej z nich (Jack Nicholson, Diane Keaton, Keanu Reeves)

2.08. (piątek) – John Wick, Domek Pastora

Były płatny morderca ściga gangsterów, którzy wtargnęli do jego domu, dokonując brutalnej napaści i kradzieży (Keanu Reeves).

9.08. (piątek) – Czekolada, Domek Pastora

Matka i córka przyjeżdżają do małego miasteczka, gdzie otwierają sklep, w ofercie którego znaleźć można czekoladę pod każdą niemal postacią. Przedsięwzięcie spotyka się z dezaprobatą burmistrza.

16.08. (piątek) – John Wick 2, Domek Pastora

John Wick udaje się do Rzymu na prośbę starego przyjaciela, który chce przejąć kontrolę nad międzynarodową gildią zabójców.

23.08. (piątek) – Sugar Man, Domek Pastora

Historia muzyka Sixto Rodrigueza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi. Po drugiej płycie piosenkarz zapadł się pod ziemię

30.08. (sobota) – Nowszy model, Domek Pastora

Sandy przyłapuje męża na zdradzie i rozwodzi się. Po przeprowadzce zatrudnia jako nianię dla swoich dzieci, dużo młodszego od siebie mężczyznę.

Wstęp na wszystkie pokazy jest wolny.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *