RN
TwitterFacebook

Łomża: Wracają prace na ul. Zawadzkiej

Od 1 lutego zostaną wznowione prace na ulicy Zawadzkiej. W związku z tym, zamknięty zostanie jej odcinek od skrzyżowania z ul. Por. Łagody i Niemcewicza, do skrzyżowania z ul. Przykoszarową.

Kierowcy będą mieli zapewniony przejazd przez skrzyżowanie ul. Zawadzkiej z ul. Por. Łagody i Niemcewicza. Jadąc od ronda solidarności, możliwy będzie skręt w prawo w ul. Niemcewicza, bądź w lewo w Por. Łagody. Z ulicy Przykoszarowej będzie zapewniony dojazd do bloków znajdujących się bezpośrednio przy ul. Zawadzkiej.

Natomiast ul. Sybiraków będzie ulicą ślepą. Nie będzie możliwości, aby z niej wyjechać w ul. Przykoszarową. Nie będzie możliwy również wyjazd na tę ulicę z parkingów przy blokach przy ul. Zawadzkiej.

W związku z reorganizacją ruchu, inaczej będą kursowały także autobusy komunikacji miejskiej. Od środy, pojazdy linii 3,5 i 9 będą jeździły objazdem przez ul. Niemcewicza. Linia nr 6 od 6 lutego będzie kursowała ul. Por. Łagody.

Realizacja odcinka ul. Zawadzkiej od Ronda Lutosławskiego do skrzyżowania z ul. Przykoszarową rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku. Prace powinny zakończyć się w czerwcu roku bieżącego. Utrudnienia na tej ulicy mają trwać do zakończenia prac.

Bartosz Święciński

1 komentarz

  1. ala1 Odpowiedz

    Nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży

    Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży na podstawie art. 11 ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 902) ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży, ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *