RN
TwitterFacebook

Łomża: Z seniorami o bezpieczeństwie i nie tylko

Spotkanie z psychologiem, rzecznikiem konsumentów czy policjantem – z porad tych ekspertów będą mogli skorzystać seniorzy. W kolejny piątek, 11 października odbędzie się Łomżyńskie Forum Seniora.

Podczas konferencji zapowiadającej wydarzenie organizatorzy podkreślali, że takie spotkania są po to, aby zdiagnozować problemy seniorów i zaproponować nowe rozwiązania.

– Chodzi o bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Łomżyńskie Forum Seniora to niezwykle cenna inicjatywa, poprzez którą organizatorzy chcą zwrócić uwagę społeczeństwa na problem oszukanych osób starszych z naszego miasta. Dobrze wiemy jak nieuczciwe praktyki w stosunku do seniorów występują w całej Polsce. Także nasi seniorzy są narażeni na oszustwo metoda na wnuczka czy siostrzeńcamówił prezydent Mariusz Chrzanowski, który objął wydarzenie patronatem.

Łomżyńskie Forum Seniora organizuje Podlaska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Łomży. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Belford w Piątnicy. Żeby wziąć w nim udział trzeba się zarejestrować w Ośrodku Wsparcia Ekonomi Społecznej przy ul polowej 45.

mb/pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × four =