RN
TwitterFacebook

Łomża: Zabawa pod gwiazdami w rytmie disco

Łomżyńskie Wakacje 2019 powoli dobiegają końca. Jedną z ostatnich atrakcji jest Dyskoteka pod Gwiazdami z DJ’ami.
Już w najbliższą sobotę, 24 sierpnia, łomżyński Stary Rynek zamieni się w prawdziwy parkiet taneczny, a za oprawę muzyczną odpowiadają: DJ Doble S, DJ 91, Maciej „Dziemian” Dziemiańczuk oraz zespół Brave.

Brave to DJ i producent z Warszawy. Jego cover „Flames Of Love” miał premierę w grudniu 2018 roku. Siedem dni później podbił najważniejsze listy przebojów w stacjach radiowych oraz telewizyjnych – RADIO ESKA, RMF FM, RMF MAXXX, RADIO ZET, 4FUN.tv oraz ESKA tv. Brave był także uczestnikiem POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2019.

Sebastian Sikora czyli Double S to DJ pochodzący z Warszawy, który w swoich setach potrafi zaprezentować każdy rodzaj muzyki, dlatego nie raz zaskoczył publiczność podczas swoich występów. Jest także reprezentantem firmy DJ Promotion.

DJ 91 – łomżyński artysta, grający muzykę house oraz hip-hop/r&b. Występował w takich miastach jak Bardonecchia (Włochy), Warszawa, Łódź, Olsztyn oraz dzieląc scenę m.in. z Remady i Manu-L, C-BooLem, Wet Fingers, Hazelem. Supportował koncerty hiphopowe m.in. Tede, Malik Montana, Tymek, Dudek P56, Kaliber44.

Maciej Maciej Dziemiańczuk „Dziemian” jest wokalistą i informatykiem, jednakże gra też na perkusji, gitarze elektrycznej, basowej i fortepianie. W latach 2014 – 2016, wraz z niemiecką grupą „The 12 Tenors” zaśpiewał ponad 200 koncertów w Niemczech, Belgii, Luxemburgu i we Włoszech. W tym roku wystąpił w Łomży podczas koncertu patriotycznego z okazji Święta Wojska Polskiego.

Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 20.

UM Łomża/ Łukasz Chełchowski/pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *