RN
TwitterFacebook

Łomża: Zniszczył fontannę i drzewka – wpadł w ręce policji

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22 latka podejrzanego o uszkodzenie elementu wentylacyjnego fontanny i drzewka znajdującego się w Parku Jana Pawła II w Łomży. Straty oszacowano na ponad 1100 złotych. 

Do uszkodzenia elementów fontanny i połamania drzewka doszło w maju tego roku w łomżyńskim Parku Jana Pawła II. Gdyby nie miejska kamera monitoringu, sprawcy mogliby uniknąć odpowiedzialności.

– Bardzo często wizerunek sprawców przestępstw i wykroczeń rejestrowany jest przez kamery monitoringu. To pozwala na zatrzymanie podejrzanych i pociągnięcie ich do odpowiedzialności karnej. W przypadku zniszczeń w łomżyńskim parku, nagranie z monitoringu pozwoliło na przedstawienie zarzutu 22-latkowi. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu – mówi mł. aps. Piotr Milewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

Ta sytuacja dowodzi, że osoby dopuszczające się przestępstw czy wykroczeń, nie mogą czuć się bezkarnie. Wystarczy przestrzegać prawa, po to aby nie stać się niechlubnym bohaterem podobnych filmów.

KMP w Łomży/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × four =