RN
TwitterFacebook

Łomża: Zobacz, jak dzieciaki wykręcali w kulturę [FOTO]

Obcowanie z kulturą wcale nie musi być nudne. O tym mieli okazję przekonać się uczestnicy zadania „Wkręcamy w kulturę”, dzieci, młodzież oraz osoby niepełnosprawne.

Pierwszym „wkrętem” inicjatorów działania był udział w kilkudniowym zgrupowaniu mającym na celu interdyscyplinarną pracę oraz możliwość aktywnego zintegrowania się. Doskonały klimat, pogoda i malownicze tereny Centrum Wypoczynkowo – Rekreacyjnego „Proserwy” koło Augustowa sprzyjały intensywnemu i twórczemu działaniu. Uczestnicy z zaangażowaniem brali udział w warsztacie śpiewu, tańca i plastyki. Dzieci i młodzież pozytywnie zaskoczyły kadrę swoją kreatywnością, żywiołowością, energią i empatią.

Zgrupowanie było doskonałym wprowadzeniem do dalszych działań, które czekają na uczestników zadania w najbliższym czasie. Przed nimi jeszcze kilka „wkrętów”, takich jak: warsztaty artystyczne w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży z zaproszonymi gośćmi, specjalistami w dziedzinach wokalnych i tanecznych; integracyjny wyjazd do teatru i finałowy koncert, który będzie podsumowaniem wszystkich działań.

Starostwo Powiatowe w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *