RN
TwitterFacebook

Łomża: Zwłoki przy torach. Sprawę wyjaśnia policja

W godzinach porannych łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zwłokach znalezionych przy torach. Najprawdopodobniej są to osoby bezdomne.

Informacje o zwłokach znalezionych przy torach w Łomży potwierdza Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Ciało znajdowało się w okolicach dworca PKS. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia i ustalają tożsamość mężczyzny. 

Przypomnijmy, że od początku listopada policja prowadzi działania w ramach programu „Nie bądźmy obojętni”. Chodzi o troskę o osoby niezaradne życiowo i bezdomne, a tym samym zagrożone wychłodzeniem organizmu. Funkcjonariusze codziennie odwiedzają miejsca, w których bezdomni mogą szukać schronienia. Są to przede wszystkim niezabezpieczone pustostany, altanki działkowe czy też klatki schodowe. Przy niskich temperaturach powietrza miejsca te będą kontrolowane nawet kilkukrotnie w ciągu doby. Osobom bezdomnym udzielana będzie pomoc.

Aktualizacja, godz. 13:33

Okazuje się, że dzisiaj na torach znaleziono nie jedne, a dwa ciała. Pierwsze zwłoki były w okolicy ul. Kolejowej, drugie od strony Alei Legionów 

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *