RN
TwitterFacebook

Łomżyńskie Anioły Biznesu rozdane [FOTO]

Nagrody w 6 kategoriach przyznano podczas uroczystej gali w Kinie Millenium laureatom konkursu „Łomżyńskie Anioły Biznesu”. Nagrody są wyróżnieniem przyznanym przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji miasta i regionu.

Jak przyznają organizatorzy tego przedsięwzięcia czyli Urząd Miasta w Łomży oraz Starostwo Powiatowe, konkurs ma być nową marką w mieście, która ma promować lokalny biznes i miasto w kraju oraz zagranicą. Ma on na stałe się wpisać tłustym drukiem w kalendarz ważnych, łomżyńskich wydarzeń.

Inicjatywa konkursu wyszła od przedsiębiorców podczas spotkań biznesowych. Mówili, że są doceniani w kraju i zagranicą, ale brakuje takiego konkursu w Łomży więc jest to odpowiedź na zapotrzebowanie przedsiębiorców (…) Chcemy nagradzać osoby, które przyczyniają się do tego, że bezrobocie w naszym mieście maleje, że rozwijają się nasze przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni z naszych przedsiębiorstw – mówił prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Konkurs ma być również bodźcem do działania dla innych przedsiębiorców. Ma on pokazać, że warto jest pracować na rzecz rozwoju miasta i regionu. Mamy nadzieję, że ci najlepsi, nagrodzeni przedsiębiorcy, staną się takim wzorcem do naśladowania dla innych, którzy również mają zamiar rozwijać swoją przedsiębiorczość – mówi wicestarosta łomżyński Lech Szabłowski.

Do konkursu wpłynęło 136 zgłoszeń, jednak tylko 6 ze zgłoszonych firm mogło zdobyć statuetkę Łomżyńskiego Anioła Biznesu. Jednym z laureatów jest firma IT CARD, której wiceprezes odebrał statuetkę za zwycięstwo w kategorii „Firma Roku”. Jestem pod wrażeniem, że wśród tylu kategorii i wśród tak wielu firm i takiej różnorodności branż to właśnie my zostaliśmy zauważeni jako firma roku – mówi wiceprezes zarządu Adam Matyaszek i dodaje, że statuetka będzie stała w widocznym dla klientów miejscu, aby móc chwalić się tym ważnym dla firmy wyróżnieniem.

Firma Roku – IT CARD S.A.

Inwestor Roku – Firma “KURPIEWSKI”

Debiut Roku – KINO MILLENIUM POLSKA

Firma „z sercem” – PHP AGRO-ROLNIK SP. Z.O.O.

Pracodawca Jutra – PHU „KURPIEWSKI”

Nagroda Specjalna – SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA “ALEXIS”

Ambasador Ziemi Łomżyńskiej – SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA PIĄTNICA

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + eight =