RN
TwitterFacebook

Marcin Sekściński nowym zastępcą dyrektora Podlaskiego Oddziału ARiMR

Marcin Sekściński z Kolna będzie zastępcą dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. – Czuje się zaszczycony powołaniem mnie na to stanowisko. Traktuję to jako nobilitację, ale też wiem, że przede mną dużo pracy dla rozwoju naszego województwa i dobra podlaskiego rolnictwa – komentuje nowy z-ca dyrektora regionalnego oddziału ARiMR z siedzibą w Łomży.

Dyrektor Centrum Kultury Gminy Kolno ubiegał się w minionym roku o mandat radnego Sejmiku Województwa Podlaskiego. Startował z listy nr 10, na której był także obecny wicemarszałek Marek Olbryś z Łomży, czy wiceprzewodniczący sejmiku Marek Komorowski z Zambrowa. Wyborach uzyskał ponad 4 260 głosów. To jednak nie wystarczyło na objęcie fotela radnego wojewódzkiego. Marcin Sekściński rekomendowany był też przez komitet Prawa i Sprawiedliwości na funkcję członka zarządu województwa podlaskiego. Wskazania z centrali PiS nie przyniosły jednak rezultatu, ze względu na bunt wywołany przez dwoje radnych sejmiku podczas wyboru przewodniczącego rady.

Obecnie Marcin Sekściński jest dyrektorem Centrum Kultury Gminy Kolno, a także członkiem zespołu doradczego ds. Nauki i Szkolnictwa Wyższego przy wicepremierze Jarosławie Gowinie. Nowy zastępca dyrektora oddziału regionalnego ARiMR rozpocznie pracę od najbliższego poniedziałku.

pz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *