RN
TwitterFacebook

Mariusz Chrzanowski zapowiada założenie własnego komitetu wyborczego

Ruszył kalendarz wyborczy. Poznajemy kandydatów na prezydenta Łomży. Do Agnieszki Muzyk (PiS), Macieja Borysewicza (PO) i Dariusza Janickiego (SLD) dołącza obecny prezydent Mariusz Chrzanowski, który zapowiada utworzenie własnego komitetu wyborczego:

17 komentarzy

 1. wyborca Odpowiedz

  Bardzo dobra wiadomość. Ma Pan mój głos Panie Prezydencie.

 2. Tak dla Łomży Odpowiedz

  Dopiero po tak długim czasie, wydało się, kto nie grał fair, a komu prezydent może ufać.
  Nie istnieje coś takiego jak złe doświadczenie!!! W długiej walce rodzi się znajomość rzeczy i siła.

 3. Tak dla Łomży! Odpowiedz

  Dopiero po tak długim czasie, wydało się, kto nie grał fair, a komu prezydent może ufać.
  Nie istnieje coś takiego jak złe doświadczenie!!! W długiej walce rodzi się znajomość rzeczy i siła.

 4. Tak dla Łomży! Odpowiedz

  Dopiero po tak długim czasie, wydało się, kto nie grał fair, a komu prezydent może ufać.
  Nie istnieje coś takiego jak złe doświadczenie!!! W długiej walce rodzi się znajomość rzeczy i siła.

 5. Tak dla Łomży! Odpowiedz

  Po tak długim czasie wydało się, kto nie grał fair, a komu prezydent może ufać.
  Nie istnieje coś takiego jak złe doświadczenie!!! W długiej walce rodzi się znajomość rzeczy i siła.

 6. Anna Odpowiedz

  Chrzanowski wygra

 7. Anna Odpowiedz

  Chrzanowski wygra, to pewne

 8. Asia W. Odpowiedz

  Chrzanowski przywrócił mi nadzieję w to że na fotelu prezydenta może zasiadać osoba, która doskonale rozumie potrzeby mieszkańców i która w żaden sposób nie wywyższa się ponad zwykłego mieszkańca. Miałam przyjemność rozmawiać z prezydentem osobiście i muszę powiedzieć że tak miłego człowieka, który z troską patrzy na los drugiego człowieka to jeszcze nie spotkałam. Dziękuje Panie Prezydencie jest Pan uczciwym człowiekiem i myślę że prawda zwycięży. Szkoda że na świecie jest tylu ludzi którzy próbują niszczyć takich ludzi jak Pan. Proszę się nie przejmować prawda zwycięży a fałszywi ludzie którzy dziś Pana atakują wymyślając durne przyczyny przegrają. Mocno trzymam za Pana kciuki. Jest Pan wspaniałym, szlachetnym człowiekiem a tylko tacy ludzie mogą dobrze wypełniać obowiązki służby mieszkańcom miasta

 9. oskar Odpowiedz

  Gdybym ja w wewnętrznym sondażu zrobionym na potrzeby komitetu kontrkandydatki miał poparcie rzędu 63 % to też podjąłbym taką decyzję.

 10. bartek Odpowiedz

  Chrzanowski dobrze. Mój głos masz

 11. Maniak Zborowski Odpowiedz

  Brawo .Chrzanowski wygra wybory. żaden Biskup Muzycznej w niczym nie pomoże

 12. dziadek Tadek Odpowiedz

  No to się teraz narobiło. Podobno po oświadczeniach tego pana imć Ferdek Kiepski postanowił u nas też wystartować. Z własnego komiteta wyborczego oczywista a że ma pomysła to i może nas ocalić od tych dwojga. NIECH WYGRA LEPSZY A ZATEM KIEPSKI.

 13. Kończ Waść, wstydu sobie oszczędź ! Odpowiedz

  Czy on nie kuma że przegrał już na starcie, przecież nawet własna partia źle oceniła jego dotychczasową kadencję, nie udzielając mu kredytu zaufania i nie wystawiając go , jako kandydata w wyborach .
  Dostał po prostu wilczy bilet i został tym upokorzony. A on dalej coś tam chce ugrać na szyldzie partyjnym. O jakim on sztywnym kręgosłupie moralnym tu chrzani ? Nie umie chłop przegrywać z honorem. Ja na jego miejscu, po takim afroncie , zaraz na drugi dzień po ogłoszeniu p. Agnieszki kandydatką PiS , na urząd Prezydenta, złożyłbym rezygnację z członkostwa w partii.
  Po co mówić bzdury, że zawiesza się sam na okres kampanii wyborczej, a próżniej chce wrócić na łono partii ?
  Czy on ma elektorat PiS oraz mieszkańców Łomży za debili ? Partia wyraźnie wskazała kto jest jej oficjalną kandydatką, kogo WSZYSCY mają popierać i na kogo oddać swój głos wyborczy. Wystawiając wbrew woli partii swój komitet wyborczy, szkodzi interesom PIS. Przecież będzie musiał walczyć przeciw popieranej przez partię kandydatce.
  Jak można zjeść ciastko i mieć ciastko ?

 14. Kaśka Odpowiedz

  Liczymy na Pana.

 15. Szczęść Boże Odpowiedz

  A tym czasem Chrzanowski ma być wyrzucony z PiS.
  Jak podaje konkurencja :
  Są już dwa wnioski : wniosek w sprawie usunięcie Mariusza Chrzanowskiego z PiS podpisany przez pełnomocnika samorządowego PiS, senatora Tadeusza Romańczuka, oraz posłów Lecha Kołakowskiego i Jarosława Zielińskiego, jest już na „Nowogrodzkiej” w Warszawie, czyli w siedzibie władz partii.

  Drugi wniosek podobnej treści – na razie jako projekt uchwały – otrzymali członkowie Zarządu Okręgu PiS w Białymstoku wraz z zaproszeniem na poniedziałkowe posiedzenie władz partyjnych województwa.

 16. kamil Odpowiedz

  kto posprząta po panu Chrzanowskim w Łomzy w rozbabranej filharmonii oraz poprawi błędy po sprzedanym dworcu PKS czas odejść wstydu oszczędz .

 17. Anna Odpowiedz

  Chrzanowski to lepszy kandydat niż Muzykowa. Ona jedyne w czym jest dobra to robienie sobie zdjęć z politykami pisu. Kobieta nwet swojego zdania nie ma, robi to czego biskup oczekuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × five =