RN
TwitterFacebook

Mikołajki na Starym Rynku w Łomży [FOTO]

Dzisiaj od godziny 9:30 do 15:30 na Starym Rynku zorganizowane grupy dzieci ze szkół i przedszkoli mogą korzystać z mikołajkowych atrakcji przygotowanych przez firmę eventową z Warszawy.

Na dzieci czeka min. Mikołaj, który ze swojego wielkiego worka wyjmuje i rozdaje wszystkim grzecznym dzieciom prezenty w postaci misia Łomżatka. Przedszkolaki mogą zrobić sobie również grupowe zdjęcia. Przygotowane jest również stanowisko, na którym mogą napisać list ze swoimi wymarzonymi prezentami i wysłać go do pana z długą białą brodą w czerwonym stroju. Jest przygotowana również budka, gdzie można zrobić sobie zdjęcie z elfem. Organizowanie są także zabawy dla dzieci, które prowadzą dwa elfy.

Wszystkie przedszkolaki na pytanie kim jest święty mikołaj odpowiadają podobnie – Mikołaj to taki pan, który rozdaje prezenty grzecznym dzieciom. Od Mikołaja chce dostać kosmetyczkę, perfumy i dwie lalki – mówiła jedna z dziewczynek.

Od godziny 15:30 do 17:00 na Stary Rynek mogą przyjść wszyscy chętni, by skorzystać z przygotowanych mikołajkowych atrakcji.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *