TwitterFacebook

Napoleon Bonaparte z Łomży walczy o głosy w akcji UNICEF-u

Każdy użytkownik popularnego Facebooka może wspomóc łomżyńskich uczniów Zespołu Szkół Specjalnych. Biorą oni udział w akcji UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” wpierającej leczenie dzieci z krajów afrykańskich.

Szkoły biorące udział w projekcie musiały własnoręcznie wykonać szmacianą laleczkę, która można ocenić na stronie wszystkiekoloryswiata.pl. Zespół Szkół Specjalnych w Łomży wykonał podobiznę Napoleona Bonaparte. – W konkursie bierze udział 266 laleczek z całej Polski, nasz Napoleon obecnie zajmuje 26 pozycję, jednak do zwycięstwa brakuje nam bardzo dużo głosów, prosimy o państwa głosy, bo sami nie damy rady. Jesteśmy małą szkoła, a nasze dzieci nie mają najczęściej Facebooka – informuje naszą redakcje Danuta Wierzbowska Nauczyciel ZSS w Łomży i koordynator UNICEF z ramienia szkoły.

Nagrodą za pierwsze miejsce jest koncert ambasador akcji Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole. Zespół Szkół Specjalnych w Łomży berze udział w akcji już po raz trzeci. Ostatnim razem zajął drugie miejsce. – Trudno wytłumaczyć dzieciom, dlaczego się nie udało… Tym razem bardzo chcielibyśmy wygrać, zrobić prezent dla naszych dzieciaków. Bardzo prosimy o wsparcie – dodaje Danuta Wierzbowska.

Głosowanie potrwa jeszcze do jutra (15.03) do godziny 11:00.

pz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *