RN
TwitterFacebook

Niebawem kolejna edycja Łomżyńskich Aniołów Biznesu

Wraz z początkiem czerwca rozpocznie się nabór do kolejnej edycji Łomżyńskich Aniołów Biznesu. Firmy ziemi łomżyńskiej będą rywalizować w 7 kategoriach – firma roku, inwestor roku, debiut roku, firma z „sercem”, pracodawca jutra, kobieta biznesu i ambasador roku.

W porównaniu do ubiegłorocznej edycji jest o jedną kategorię mniej. Zabraknie kategorii „super anioł”, która została utworzona specjalnie na 600-lecie Łomży. – 7 kategorii jest to liczba odpowiednia. Myślę, że docelowo w następnych odsłonach tego konkursu tych 7 kategorii będzie się pojawiało – mówi wiceprezydent Łomży, Andrzej Garlicki.

Jak przekonuje wicestarosta powiatu łomżyńskiego, Maria Dziekońska wiele firm z terenu powiatu zasługuje na to, aby zostać wyróżnionych w tym konkursie. – Na terenie powiatu jest bardzo dużo firm prężnie działających i na pewno zaistniejemy odpowiednio również w tej edycji konkursu. Obserwujemy rynek i zwracamy na to uwagę. Uważam, że są firmy, które powinny dostać tego typu prestiżową nagrodę.

Nabór do konkursu rozpocznie się wraz z początkiem czerwca. Warunkiem udziału jest zgłoszenie przez wypełnienie wniosku złożonego do Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Urzędzie Miejskim, w Starostwie Powiatowym lub w Powiatowym Urzędzie Pracy. Uroczysta gala, podczas której laureaci odbiorą swoje statuetki odbędzie się 24 września w Kinie Millenium.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *