RN
TwitterFacebook

Nowogród: Policjanci mają do dyspozycji zupełnie nowy budynek [FOTO]

Nowy, własny budynek dla policjantów w Nowogrodzie. Dzisiaj (29.09.) w mieście uroczyście przekazano funkcjonariuszom ich nowy posterunek, który znajduje się na ulicy Tadeusza Kościuszki.

Dotychczasowy posterunek policji wymagał ogromnych nakładów finansowych na remont – mówi burmistrz Nowogrodu, Grzegorz Palka:

– Gmina Nowogród przekazała grunt pod taką inwestycję. Inwestycja na pewno daje taką gwarancję mieszkańcom dwóch gmin, że posterunek będzie funkcjonował. Po zainwestowaniu dużych pieniędzy w tak wspaniałą inwestycję jestem przekonany, że nikt nie domyśli się, aby cokolwiek zmieniać. 

Nowy posterunek jest świetnie wyposażony i bardzo się z niego cieszymy – nie ukrywa kierownik posterunku, aspirant sztabowy Mariusz Gołąbek:

– To jest budynek tylko posterunku. W tamtym starym były jeszcze mieszkania, tak jak jeszcze w większości starych budynków, ja mam też tam służbowe mieszkanie, a tutaj jest tylko i wyłącznie dla policji. Gmina dała plac, został postawiony budynek tylko i wyłącznie do pracy policjantów. Standard jest super. 

W uroczystości wzięli udział samorządowcy, policjanci oraz parlamentarzyści – poseł Jarosław Zieliński i senator Marek Komorowski.

jt

1 komentarz

  1. Pingback: Nowy posterunek Policji w Nowogrodzie | Jarosław Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *