RN
TwitterFacebook

Nowy stary prezes i zarząd ŁKS 1926 Łomża

Łukasz Uściłowski został wybrany na kolejną kadencję prezesem ŁKS 1926 Łomża. Chętnych na to stanowisko jak można było się spodziewać nie było. Wybrano także zarząd klubu, który liczy 5 osób – taki był warunek objęcia stanowiska przez Łukasza Uściłowskiego.

Na początku chętnych do wejścia do zarządu nie było. Padła jednak groźba, że jeżeli na dzisiejszym walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym nie zostaną wybrane władze klubu, to do ŁKS-u wejdzie kurator, a Łukasz Uściłowski zgodzi się ponownie na prezesurę, jeżeli do zarządu zgłosi się przynajmniej 5 osób. Te dwa argumenty sprawiły, że zaczęli nieśmiało zgłaszać się kandydaci.

W skład zarządu klubu na kolejną kadencję weszło jego trzech poprzednich członków czyli: Łukasz Uściłowski (prezes), Artur Sudak (wiceprezes), Karol Dzbeński (sekretarz) oraz dwóch nowych członków: Dariusz Wojtkowski (wiceprezes) i Mariusz Pianka z Młodzieżowego ŁKS-u.

Tak jak mówiłem wcześniej, że jeżeli znajdzie się większe grono osób do pracy, do działania na rzecz klubu, to można podjąć rękawice. Jest grono w tej chwili 5 osób, które podjęło się dalszego prowadzenia klubu i cóż walczymy dalej – mówi prezes klubu, Łukasz Uściłowski.

Łukasz Uściłowski będzie gościem najbliższej audycji Z18 w Radiu Nadzieja (01.04 o godz. 10:40), której tematem na pewno będzie pomysł na dalszą działalność klubu.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *