RN
TwitterFacebook

Pączkowanie w łomżyńskiej “dwójce” [FOTO]

W Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży tłusty czwartek przywitał uczniów zapachem pączków z najlepszych łomżyńskich cukierni.

Na zorganizowanym w szkole kiermaszu charytatywnym pod hasłem „Podziel się tym co lubisz. Pączkuj z SP 2” uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice mogli kupić fantastyczne pączki wspierając jednocześnie akcję Fundacji Kapucyni i Misje. Kiermasz wspierał sam proboszcz Parafii p.w. Matki Bożej Bolesnej o. Mirosław Ferenc

Cele tegorocznej akcji to pomoc głodującym dzieciom w Afryce, budowa szkół, przedszkola, studni i kaplic. Sfinansowane zostaną też operacje dla osób niesprawnych ruchowo, dzięki czemu będą mogły żyć samodzielnie.

Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom oraz wszystkim, którzy w tym dniu kupili pączki i otworzyli swoje serca na pomoc bliźniemu.

Najdroższy pączek został sprzedany za 100 złotych i trafił dalej na kiermasz.

Nasi fantastyczni darczyńcy: Cukiernia Raffaello, Cukiernia Słodka Zośka, SWOJSKIE JADŁO S.C. Krystyna i Krystian Sasinowscy, PIANPOL STYŁA S.J. oraz darczyńca anonimowy.

Jeżeli i Ty chcesz wesprzeć akcję, to na stronie www.pączek.kapucyni.pl możesz kupić dowolną liczbę „wirtualnych pączków” i w ten sposób ufundować posiłek dla dzieci z Afryki. 

Otwórz serce i pączkuj z SP 2 w Łomży!!!

 

JS@JS@BD/Fot. J.Sokołowski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − 1 =