RN
TwitterFacebook

Pijany jeździł samochodem po Karwowie. Kolejny pijany wybił szyby w autach

Ostatnie dni na drogach powiatu łomżyńskiego minęły spokojnie – informuje policja. Odnotowano pięć niegroźnych zdarzeń drogowych oraz zatrzymano jedną osobę, która zdecydowała się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. – Do zatrzymania 34-letniego kierowcy pojazdu osobowego doszło po anonimowym zgłoszeniu od innego uczestnika ruchy drogowego – mówi asp. Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Pijany kierowca trąbiąc jeździł po miejscowości Karwowo z dużą prędkością i nie panował nad pojazdem. W jego organizmie było prawie 3,5 promila alkoholu.

Policjanci odnotowali też jedno zgłoszenie dotyczące aktu wandalizmu. – W miniony poniedziałek około godziny 3 w nocy dyżurny łomżyńskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny który idąc ulicą krzyczał i kopał w zaparkowane samochody. Na miejsce natychmiast dotarli policjanci, którzy zatrzymali 20-letniego mieszkańca Łomży, podejrzewanego o ten czyn – dodaje aspirant Szlesińska.

Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. W dwóch zaparkowanych samochodach były wybite szyby i uszkodzona karoseria. Dziś rano okazało się, że 20-latek może być także odpowiedzialny za uszkodzenie bramy garażowej. Jego sprawą zajmie się teraz sąd.

pz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *