RN
TwitterFacebook

Pijany kierowca spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło dzisiejszej nocy na trasie Kolno – Łomża w okolicy stacji paliw między Zalesiem a Małym Płockiem.

Kierujący osobowym bmw młody mężczyzna doprowadził do zderzenia z wozem ekipy Radia Nadzieja, w którym podróżowało trzech reporterów. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając uszkodzone bmw, nie udzielając pomocy poszkodowanym.

Według wstępnych informacji, otrzymanych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wynika, że kierowca bmw wyjeżdżając ze stacji paliw wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym oplu i doprowadził do zderzenia, w wyniku czego auto z naszymi reporterami dachowało.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci, którzy w związku z wypadkiem zatrzymali dziś rano dwóch młodych mężczyzn (rocznik 1992 i 1993). W obu przypadkach badanie wykazało znaczną obecność alkoholu w organizmie.

Radio Nadzieja dziękuje pracownikom stacji paliw, przy której doszło do wypadku, za natychmiastową reakcję i zawiadomienie służb ratunkowych, którym także w imieniu poszkodowanych reporterów dziękujemy.

redakcja

1 komentarz

  1. Arek Odpowiedz

    No to panowie pijaki kilka lat do odsiadki…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *