RN
TwitterFacebook

PiS czeka na decyzję Mariusza Chrzanowskiego

W ciągu najbliższych dni poznamy listę kandydatów Zjednoczonej Prawicy do sejmiku województwa podlaskiego. Listy są już wstępnie zaakceptowane przez komitet polityczny PiS, który jednak czeka na decyzję prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. 

Mariusz Chrzanowski miał otrzymać propozycję startu do sejmiku po tym, jak PiS rekomendował byłą wiceprezydent Agnieszkę Muzyk na kandydata na prezydenta Łomży w jesiennych wyborach samorządowych mimo, że decyzją władz wojewódzkich partii to obecny prezydent miał ubiegać się o reelekcję. Jak wiemy Mariusz Chrzanowski nie podjął jeszcze decyzji w sprawie startu w wyborach, choć zdaniem wielu bliżej mu teraz do utworzenia własnego komitetu wyborczego i ubieganiu się o reelekcję, niż startu do sejmiku.

Ale PiS nie traci nadziei. Poseł tej partii Kazimierz Gwiazdowski przyznaje, że PiS czeka na decyzję prezydenta Łomży w sprawie startu w wyborach do sejmiku: Z tego co mi wiadomo, jest przewidywane pierwsze miejsce na liście do sejmiku województwa podlaskiego dla obecnego prezydenta Łomży. Natomiast wiem, że pan prezydent miał podjąć decyzję czy będzie startował do sejmiku czy też nie.

Mariusz Chrzanowski czeka w tej chwili na odpowiedź na pismo, które skierował do władz PiS-u, w którym pyta dlaczego komitet polityczny nie wytypował własnie jego na kandydata na prezydenta, co byłoby zgodnie z wolą władz wojewódzkich.

Miedzy innymi pytam o to, w którym momencie została zgłoszona kandydatka, bo ona nawet nie została zgłoszona na spotkaniach regionu. Nie było to przedmiotem dyskusji. Pytanie czy jest to zgodne ze statutem partii, bo jest to ewenement w skali kraju. Dzisiaj mówi się o tym w całej Polsce – mówi Mariusz Chrzanowski.

Odpowiedzi na pytania skierowane piśmie Mariusz Chrzanowski ma otrzymać jutro.

Bartosz Święciński

12 komentarzy

 1. Stop dla Muzykowej Odpowiedz

  Ta Pani Muzyk nie ma wstydu. Wsadzila noz w plecy swojemu szefowi.

  Z daleka od takich ludzi!

 2. Marzena Kijewska Odpowiedz

  Panie Prezydencie, żaden sejmik!!! Co z tego sejmiku żeby radnym znów być? Proszę startować ponownie na prezydenta, jesteśmy z Panem z całą moją rodziną! Ma Pan w Łomży duże poparcie!

 3. Darekk Odpowiedz

  14 lat w partii
  8 lat jako radny
  4 lata jako prezydent
  64% poparcia w sondażach
  Łomża wybrała swojego Prezydenta i jest nim Mariusz Chrzanowski a nie żadne spadochroniarki niewiadomo skąd

 4. CZERWONY WIEWIÓR Odpowiedz

  Od bardzo wielu lat głosowałem na pis. Z przykrością muszę stwierdzić że po raz pierwszy nie zagłosuję na kandydata tej partii. Konkretnie mam na myśli Muzyk. Nie mam zwyczaju głosować na fałszywych ludzi.
  W przypadku gdy wystartuje Chrzanowski na prezydenta to zagłosuję na Niego. W przypadku gdy on nie wystartuje wrzucę pustą kartę. Nie ma przyzwolenia na zakulisowe gierki Pani Muzyk. Za takie gierki wszyscy możemy słono zapłacić. Taka prawda

 5. Michał Odpowiedz

  Megalomania tego pana nie zna granic

 6. oskar Odpowiedz

  Panie Mariuszu startuje Pan na Prezydenta z własnego komitetu

 7. sympatyl PiS Odpowiedz

  Nie podoba mu się PiS , niech odda legitymację i nie płacze. Takimi wypowiedziami tylko dalej rozbija łomżyński PiS.
  Do tego pisanie listów do znamienitych polityków PiSu i Komitetu Politycznego Partii?
  Wstyd panie Mariuszu, płaczesz pan jak małe dziecko, że zabrano mu zabawki .

 8. Darekk Odpowiedz

  Myślicie, że jutro jak otrzyma odpowiedź władz partii , poda treść do publicznej wiadomości ?

 9. Obywatel Łomży Odpowiedz

  Chrzanowski jestes bardzo kiepskim prezydentem i musisz się z tym pogodzić. Banda kolegów przed komputerami tego nie zmieni. Jak jesteś 14 lat w PiS to wszystko Ci się należy? Tak rozumiesz życie! Nie dla Ciebie polityka! Otwórz sobie firmę o wtedy się utrzymaj ! A od finansów miasta wara !

 10. romanek Odpowiedz

  moj glos ma nigdy na koscielną muzykę z torunia

 11. Alex. Odpowiedz

  Nie od dziś obserwuję to co się dzieje w polityce i teraz bardzo widoczne są próby koniunkturalistów podłączenia się do obozu Zjednoczonej Prawicy, tylko dla swych prywatnych celów. Dobrym przykładem na to jest Muzyk, gdzie ona była przed 2014 rokiem gdy PIS MIAŁO SŁABE NOTOWANIA BEZ PERSPEKTYWY NA WŁADZĘ???.

  DRUGA RZECZ ŻE WŁADZE PIS PRZYZWALAJĄ SOBIE NA TAKIE COŚ.

  Natomiast co do wyborów to wyjście jest jedno niech Chrzanowski wystartuje na prezydenta z własnego komitetu i wtedy sprawdzimy kogo faktycznie wybiorą mieszkańcy. To będzie naturalna selekcja

 12. Darekk Odpowiedz

  no i co , 31 lipca jak pisaliście miała być odpowiedź PiSu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − 13 =