RN
TwitterFacebook

Podlaski Oddział ARiMR: Agnieszka Muzyk została zastępcą dyrektora

Podlaski Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma nowego zastępcę dyrektora. Została nim była wiceprezydent Łomży, Agnieszka Muzyk. 

W ostatnich miesiącach w Podlaskim Oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży zaszły zmiany w kierownictwie. Najpierw w grudniu 2019 roku odwołany z funkcji dyrektora został Wiesław Grzymała, który zajmował to stanowisko od 2016 roku. Nieoficjalnie mówiło się, że jego miejsce ma zająć Agnieszka Muzyk, jednak 10 stycznia p.o. dyrektora został Waldemar Szczęsny. W między czasie z ARiMR odszedł Marcin Sekściński, który na początku stycznia został powołany na stanowisko wicewojewody podlaskiego.

Dzisiaj (16.01.) w podlaskim ARiMR zaszły kolejne zmiany. Zastępcą dyrektora została Agnieszka Muzyk – była wiceprezydent Łomży, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na fotel prezydenta Łomży w wyborach samorządowych w 2018 roku oraz kandydatka na posła w wyborach parlamentarnych w 2019 rok (również z ramienia PiS). Wcześniej pracowała w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, jako zastępca kierownika Wydziału Analiz i Badań oraz jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + four =