RN
TwitterFacebook

Podlaskie Kolędowanie: Najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne w Łomży [FOTO]

Za nami drugi koncert z cyklu Podlaskie Kolędowanie. Tym razem najpiękniejsze polskie kolędy oraz świąteczne piosenki zabrzmiały w łomżyńskiej Katedrze. 

To była prawdziwa, świąteczna i przede wszystkim muzyczna uczta. W murach kościoła pw. św. Michała Archanioła w Łomży odbył się koncert kolęd. Wokaliści – Olga Bieńkowska i Jacek Kotlarski odwiedzili łomżyńską Katedrę w ramach cyklu Podlaskie Kolędowanie. Artyści wspólnie z zespołem akompaniującym w składzie: Tomasz Filipczak – pianino, Jan Malecha – gitara i Anna Wróbel – wiolonczela wykonali m.in. Mario, czy już wiesz, Lulajże Jezuniu, Mizerna Cicha, You Raise Me Up czy też utwór Piękna i Bestia, który był muzyczną niespodzianką dla widowni.

Podlaskie Kolędowanie to cykl siedmiu koncertów, które odbywają się w naszym województwie. W najbliższych dniach artyści odwiedzą Tykocin, Grajewo, Suwałki, Brańsk i Kozińce.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury i Animacji w Białymstoku. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Nadzieja oraz portal wZasiegu.pl. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny!

7.01.2020 r. – (wtorek) – Tykocin (Parafia Rzymskokatolicka pw. Trójcy Przenajświętszej, ul. 11 Listopada 2), godz.18:00

9.01.2020 r. (czwartek) – Grajewo (Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ojca Pio, os. Południe 35), godz. 18:30

10.01.2020 r. (piątek) – Suwałki (Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła, ul. Wojska Polskiego 36), godz. 18:00

11.01.2020 r. (sobota) – Brańsk (Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, ul. Kościelna 3), godz. 18:00

12.01.2020 r. (niedziela) – Kozińce (Parafia NMP Nieustającej Pomocy, Kozińce 20b), godz.12:00

pg/materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 4 =