RN
TwitterFacebook

Podsumowanie sezonu lekkoatletów [FOTO]

W gronie trenerów, zawodników współpracowników i przyjaciół Ludowy Łomżyński Klub Sportowy „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża podsumował sezon lekkoatletyczny 2019 oraz przypadający na ten rok jubileusz 20-tolecia działalności klubu. W sumie na podsumowaniu zjawiło się około 100-tu osób a do rozdania było 132 puchary w 8 kategoriach.

Spotkanie podsumowujące sezon to już tradycja, na którą z utęsknieniem czekają wszyscy związani z klubem. Podsumowanie jest zawsze miejscem, gdzie wypada podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju klubu, nie tylko wspomagają i dobrze życzą, ale też działają na chwałę i prestiż klubu. Oprócz podziękowań i wyróżnień już tradycyjnie był wyświetlony kilkunastominutowy film przedstawiający zmęczenie, ból, cierpienie, ale przede wszystkim największe sukcesy zawodników w mijającym sezonie. Jak podkreślił prezes klubu Andrzej Korytkowski rok jubileuszu był najlepszym w historii pod względem zdobytych medali Mistrzostw Polski(13), poza tym młodzicy PREFBETU po raz drugi z rzędu byli najlepsi w Polsce zarówno w biegach przełajowych jak i na zawodach stadionowych a w tych zmaganiach brało udział ponad 200 klubów z całej Polski.

Dodatkowo Piotr Łobodziński po raz 6 sięgnął po Puchar Świata w Towerruning co ciekawe z 15tu zawodów Piotr 12 wygrał a 3 ukończył na drugim miejscu! Sportowo poszerzyliśmy nasze odwiedziny o 3 nowe kraje i tym samym jest ich już 58.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *