TwitterFacebook

Porażka Dwójki na inaugurację II rundy [foto]

Wysoką porażką zainaugurowały rewanżową rundę rywalizacji w grupie A I ligi piłkarki ręczne Miejskiego Klubu Sportowego Dwójka Łomża. W pierwszym starciu drugiej rundy zmagań o punkty łomżyńskie szczypiornistki podejmowały przeciwnika na swoim terenie. Rywal był najtrudniejszy z możliwych. W hali II Liceum Ogólnokształcącego zjawiła się drużyna lidera tabeli na półmetku rozgrywek – pierwszy zespół SMS ZPRP Płock. Już od pierwszych minut potyczki widać było dużą różnicę w sposobie gry obu ekip. Gospodynie powoli konstruowały swoje akcje, natomiast drużyna z Płocka była niezwykle skuteczna w szybkim ataku. W ten sposób płocczanki szybko uzyskały bezpieczna przewagę powiększając ją z każdą minutą. Ostatecznie starcie w mieście nad Narwią zakończyło się zwycięstwem SMS 37:22. Płocki zespół umocnił się tym samym na prowadzeniu w pierwszoligowej tabeli, łomżanki pozostały na przedostatniej pozycji. W następnym spotkani Dwójka wystąpi w hali swego przeciwnika. W Łodzi będzie nim drużyna miejscowego ChKS sklasyfikowana na 10 miejscu w tabeli. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę (20.01).

MKS Dwójka Łomża : SMS ZPRP Płock I  22:37