TwitterFacebook

Porażka Dwójki na koniec pierwszej rundy

Porażką zakończyły pierwszą rundę rywalizacji w grupie A pierwszej ligi piłkarki ręczne Miejskiego Klubu Sportowego Dwójka Łomża. W ostatnim starciu przed przerwą między rundami podopieczne Janusza Świętonia zmierzyły się przed własnymi kibicami z drugim zespołem płockiego SMS. Jeszcze w 41 minucie konfrontacji w hali II Liceum Ogólnokształcącego gospodynie prowadziły 21:20. Następnie łomżankom jakby brakło sił, bo od tego momentu znacznie skuteczniejsze stały się zawodniczki przyjezdnej ekipy i to one ostatecznie pewnie wygrały. Spotkanie zakończyło się rezultatem 28:36. W ligowej tabeli na półmetku rozgrywek Dwójka plasuje się na przedostatniej pozycji wyprzedzając drużynę Drwęcy Novar Lubicz. Liderem zmagań jest z kolei pierwszy zespół SMS Płock. Właśnie prowadząca w stawce ekipa będzie pierwszym przeciwnikiem zespołu z miasta nad Narwią w drugiej rundzie rywalizacji. Ta ruszy w połowie stycznia.