TwitterFacebook

Porażka Dwójki w 15 kolejce I ligi

W 15 kolejce I ligi porażkę poniosły piłkarki ręczne Miejskiego Klubu Sportowego Dwójka Łomża. Przed swoimi kibicami podopieczne Janusza Świętonia zmierzyły się z ekipą płockiej Jutrzenki. Po kilku minutach wyrównanej gry kilkubramkową przewagę uzyskała drużyna gości, co zmusiło Dwójkę do pogoni za rezultatem. Mimo osiągnięcia remisu 11:11 w 23 minucie konfrontacji, nie udało się łomżankom wyjść na prowadzenie. Jutrzenka ponownie odskoczyła na kilka bramek i przewagę tą powiększała sukcesywnie do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Płocka  30:22. Na 7 kolejek przed końcem ligowych zmagań Dwójka plasuje się na  11 miejscu w tabeli. Liderem jest pierwsza drużyna SMS Płock.

MKS Dwójka Łomża : Jutrzenka Płock 22:30

Dwójka: Nowicka, K.Gryczewska – M.Gryczewska (5), Rejka (5), Konert (4), Klej (4),  Wołczyk (3), Sawicka (1), Kruczkow, Okroy, Pisiak, Serowik, Rutkowska,