RN
TwitterFacebook

Poseł Kazimierz Gwiazdowski – Mariusz Chrzanowski to prezydent z silnym mandatem

Mariusz Chrzanowski przez minione cztery lata dał się poznać jako człowiek realizujący program wyborczy, co dostrzegli mieszkańcy Łomży i dali mu mandat na następna kadencję – komentuje wczorajsze wybory na prezydenta Łomży poseł Prawa i Sprawiedliwości Kazimierz Gwiazdowski.

Wczorajsze wybory pokazały, że ten trend, który był w pierwszej turze się utrzymał. To jest młody prezydent, który przez cztery lata realizował program wyborczy, z którym szedł (do wyborów – dop.red) w roku 2014. Widać, że mieszkańcy Łomży dobrze odebrali realizację programu i zaufali po prostu jako prezydentowi na kolejne pięć lat – mówi poseł Kazimierz Gwiazdowski.

Poseł Gwiazdowski zwraca też uwagę na ilość głosów, jaką uzyskał Mariusz Chrzanowski, co daje mu silny mandat jako prezydentowi miasta.

Myślę, że ta władza w Łomży będzie silna i będzie dobrze służyła przede wszystkim mieszkańcom Łomży, jak również województwa – dodaje poseł Kazimierz Gwiazdowski.

We wczorajszych wyborach Mariusz Chrzanowski zdobył blisko 76 procent poparcia i to on będzie prezydentem Łomży przez najbliższe pięć lat.

mk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 5 =