RN
TwitterFacebook

Powiat łomżyński. Rozpędzili się w terenie zabudowanym – stracili prawo jazdy

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy trzem kierowcom. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 

Wczoraj (22.06.), policjanci sprawdzali prędkość pojazdów między innymi na drodze krajowej nr 61 oraz drodze wojewódzkiej nr 645.

– Po godzinie 7 w Zaruziu policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę jaguara. Mężczyzna jechał z prędkością 115 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość o 65 km/h. Kilka minut później w Nowych Kupiskach zatrzymany został 22-letni kierowca bmw. Mężczyzna przekroczył prędkość o 56 km/h. Natomiast po godzinie 11, również Nowych Kupiskach, został zatrzymany do kontroli drogowej dodge. Kierujący nim 70-latek jechał z prędkością o 66 km/h wyższą niż dopuszczalna (116 km/h) – mówi st. asp. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Za popełnione wykroczenia mężczyźni natychmiast stracili prawa jazdy. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym. 

KMP w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *