RN
TwitterFacebook

Powiat łomżyński: Wybierz Ambasadora Ziemi Łomżyńskiej oraz Firmę „z sercem”

Do końca sierpnia trwa głosowanie na podmioty zgłoszone w konkursie gospodarczym Łomżyńskie Anioły Biznesu w kategoriach Firma „z sercem” oraz Ambasador Ziemi Łomżyńskiej. W pierwszej kategorii mieszkańcy mogą wybierać z siedmiu propozycji, w drugiej spośród pięciu kandydatur.

O Łomżyńskiego Anioła Biznesu w kategorii Firma „z sercem” ubiegają się: LINQUO Sp. z o.o. LOG MAP Roland Prusinowski,  FUNDACJA L,  Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. oraz  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW PREFBET Sp. z o.o. Swoje głosy można oddać tutaj.

Kandydatami do nagrody Łomżyńskich Aniołów Biznesu w kategorii Ambasador Ziemi Łomżyńskiej są: Browar Łomża Van – Pur Sp. z.o.o.,  Kalinowski Adam,  FARGOTEX Sp. z o.o.,  Filharmonia Kameralna,  PEPEES S.A., Teatr Lalki i Aktora w Łomży,  Heinrich Trapp. Swoje głosy można oddać tutaj. 

Łomżyńskie Anioły Biznesu przyznawane są przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Łomży i ziemi łomżyńskiej. Organizatorami przedsięwzięcia są Miasto Łomża i Starostwo Powiatowe w Łomży, we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej http://klab.um.lomza.pl.

UM Łomża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *