TwitterFacebook

PREFBET wyrównał rekord zdobytych medali

Podczas Biegu Niepodległości 11 Listopada w Poznaniu rozegrano Mistrzostwa Polski kobiet na 10 kilometrów. Wśród ponad 11 tysięcy zawodników, którzy ukończyli bieg wysokie, 13 miejsce w kategorii open, zajęła Olga Ochal („PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA).

Miejsce i osiągnięty wynik 34.20 pozwolił naszej reprezentantce wywalczyć brązowy medal Mistrzostw Polski. Jak informuje Andrzej Korytkowski, prezes klubu jest to już 13 medal z Mistrzostw Polski w tym sezonie.

Liczba ta jest wyrównaniem rekordowego dorobku w 20-to letniej historii klubu. Jednak ja osobiście wyżej cenię te 13 medali z tego sezonu niż te z roku 2018, ponieważ od tego roku zmieniły się przepisy i w drużynie klub może wystawić tylko jeden zespółmówi Korytkowski. –  Ten sezon na pewno trzeba uznać za najlepszy w historii klubu mimo że kontuzja (Pogorzelski), jak i choroba (Korytkowska) nie pozwoliły cieszyć się nam z jeszcze większego dorobku.