RN
TwitterFacebook

Prezydent Łomży: Ostatnie miesiące nie dawały szans na kontynuowanie współpracy z Agnieszką Muzyk

Utrata zaufania i błędy w komunikacji były głównymi powodami odwołania Agnieszki Muzyk z funkcji wiceprezydenta Łomży – tłumaczył na antenie Radia Nadzieja gospodarz miasta, Mariusz Chrzanowski. Decyzję o odwołaniu swojego zastępcy po 3 i pół roku współpracy prezydent Łomży podjął w piątek.

Jak mówi Mariusz Chrzanowski ostatnie miesiące nie dawały szans na dalsze kontynuowanie współpracy z Agnieszką Muzyk. Jako prezydent miasta muszę mieć zaufanie do swoich zastępców i ta komunikacja musi być jak najlepsza, a tej komunikacji jednak niestety zabrakło. Szczegółów gospodarz Łomży nie chce jednak zdradzić, gdyż dodaje – w takich sytuacjach kiedy dochodzi do zakończenia współpracy trzeba ją zakończyć z klasą.

Na tę chwilę działania, za które odpowiadała dotychczas Agnieszka Muzyk kontynuować będzie prezydent miasta. Na temat dalszych szczegółowych informacji czy będzie drugi zastępca czy nie to w odpowiednim czasie poinformuję. W chwili obecnej nie będzie tutaj bezpośredniego przełożonego. Naczelnicy sprawozdania i wszelkie działania będą konsultować tylko ze mną.

Przypomnijmy, że Łomża wciąż czeka na oficjalne wskazanie kandydata na prezydenta miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Temat rozwiązania współpracy prezydenta Mariusza Chrzanowskiego z wiceprezydent Agnieszką Muzyk w dalszym ciągu budzi w niektórych kręgach w Łomży spore zainteresowanie. Powstało wile teorii, a jedną z nich ma być podobno chęć startowania byłej wiceprezydent na najważniejsze stanowisko w mieście. Wybory samorządowe czekają nas jesienią.

Bartosz Święciński

10 komentarzy

 1. inna teoria Odpowiedz

  Prawda jest prostsza: przynajmniej jeden z zastępców Prezydenta musi być z PiS – tego domaga się partia; skoro nikt nie chciał wstąpić do PiS, trzeba było zatem jedną osobę zdymisjonować (tę, która budziła mniejsze zaufanie).

 2. EWA Odpowiedz

  Uważam że zaufanie do swoich współpracowników to podstawa. Też bym tak zrobiła…

 3. Ta kobieta, to wilk w owczej skórze Odpowiedz

  Jezus powiedział do swoich uczniów:

  Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców.
  Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, zostaje wycięte i wrzucone w ogień. A więc: poznacie ich po ich owocach. Mt 7, 15-20

 4. Stanislaw Kozikowski Odpowiedz

  Źle zaczął rządy Pan Mariusz Chrzanowski i źle je kończy.Pomiędzy było trochę fajerwerków ale teraz to już pycha i buta rządzi Panem Prezydentem.Rządzenie to służba,służba i jeszcze raz sluzba

  1. N D S M D Odpowiedz

   Stanisław Kozikowski .Prezydent Chrzanowski dobrze zaczął ,dobrze działa ! 🙂 a teraz ,,usuwa chwasty,,

 5. cięzka praca Odpowiedz

  AGnieszka podobno chce do kukiza, który buduje swój komitet w łomży

 6. dziadek Tadek Odpowiedz

  Głupie tłumaczenie , nie jest żadnym tłumaczeniem powodów odwołania. Czego Chrzanowski się boi i nie podaje konkretów. Mieszkańcy mają prawo wiedzieć o co poszło . Tak wszystko pozostaje tylko w sferze domysłów.
  No chyba że to tylko urażona ambicja panicza i strach przed zdrową konkurencją ?

 7. Szczęść Boże Odpowiedz

  Ciekawe kogo w tym sporze poprze Radia Nadzieja i portal wZasięgu ? Czy panią Agnieszkę Muzyk od lat związaną ze środowiskami katolickimi a teraz tak opluwaną wraz z ks. Biskupem Tadeuszem , na innych portalach przez grupę kilku oszołomów czy Chrzanowskiego ?

 8. wars Odpowiedz

  Chrzanowski podjął właściwą decyzję. Ta Pani tylko się lansowała i nic ponad to

 9. Nowarysz Odpowiedz

  ..”Szczegółów gospodarz Łomży nie chce jednak zdradzić, gdyż dodaje – w takich sytuacjach kiedy dochodzi do zakończenia współpracy trzeba ją zakończyć z klasą.”…
  -Powodów zwolnienia- nie zdradza prezydent (pewnie rzeczowe nie są)
  -zachowania”klasy” w tej sprawie- nawet jej okrucha nie ma (mówiąc delikatnie to zupełnie nie “po męsku” załatwione)
  Wygląda to na “strzał w kolano” czyli bardzo niedobrze i władze PiS to tez widzą (brak akceptacji). Pani Muzyk bardzo zadbała o nauczycieli (nikt pracy nie stracił), dbała o kulturę i wszędzie była obecna i to też jej zostanie dobrze zapamiętane.
  Poziom intelektualny p. Prezydenta raczej określa jego zamiłowanie do disco-polo…Podobno zadłużył miasto na grube miliony..? Choć tez miał parę dobrych pomysłów (część nie zrealizowanych zupełnie).
  Widzę tu i na forum Lomza4 wpisy zaciekłych “propagatorów” obecnego prezydenta i te wpisy są o tyle tendencyjne i naciągane przez co śmieszne zupełnie… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × one =