RN
TwitterFacebook

Region. 3000 maseczek z Czerwonego Boru dla Łap

Służba Więzienna nie ustaje w niesieniu pomocy w walce z pandemicznym zagrożeniem. Tym razem więziennicy z Czerwonego Boru wsparli mieszkańców miasta Łapy.

Projekt #resortsprawiedliwoscipomaga trwa od początku pandemicznego zagrożenia. Wymiernym efektem pilotowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości programu pomocy są dziesiątki tysięcy maseczek przekazywane instytucjom, placówkom służby zdrowia i organizacjom niosącym pomoc najbardziej potrzebującym. #Resortsprawiedliwoscipomaga to szereg porozumień zawieranych w celu skutecznego docierania do miejsc szczególnie potrzebujących wsparcia. Dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze ppłk Zbigniew Jankowski gościł w czwartek, 2 lipca burmistrza Łap Pana Krzysztofa Gołaszewskiego. Głównym punktem spotkania było przekazanie 3 tys. maseczek na potrzeby miasta Łapy. Burmistrz przekazał na ręce Dyrektora skromne upominki i materiały promocyjne miasta Łapy.

Dane Sanepidu na temat osób zarażonych Covid-19 w Gminie Łapy na dzień 1 lipca mówią o 2 osobach zarażonych i 10 pozostających w kwarantannie.

ZK Czerwony Bór

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − ten =