RN
TwitterFacebook

Region. KAS zlikwidowała nielegalny salon gier hazardowych

Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali w Ostrołęce nielegalny salon gier hazardowych. W skontrolowanym lokalu mundurowi zabezpieczyli 5 urządzeń, na których możliwe było prowadzenie gier wbrew przepisom.

Funkcjonariusze KAS z Łomży ustalili, że w jednym z lokali w Ostrołęce urządzane są nielegalne gry hazardowe. Po wejściu do wcześniej wytypowanego lokalu, w którym funkcjonował m.in. system selekcji klientów i monitoring, mundurowi zabezpieczyli 4 automaty oraz komputer służące do nielegalnych gier hazardowych.

Urządzenia na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom zostały zajęte do sprawy karnej skarbowej. Funkcjonariusze KAS przesłuchali obecnych w lokalu kobietę i mężczyznę.

Oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, osoby urządzające tego typu nielegalne gry oraz posiadające automaty wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych, muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. złotych od każdego automatu.

Podlaskie KAS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *