RN
TwitterFacebook

Region. Mecz ŁKS Łomża-Wigry II Suwałki. Pseudokibice ukarani przez sąd

20 wniosków o ukaranie pseudokibiców trafiło do sądu po sierpniowym meczu ŁKS Łomża – Wigry II Suwałki. Jak poinformowała właśnie policja, część z nich zakończyła się już prawomocnymi wyrokami. 

Podczas sierpniowego meczu pomiędzy drużynami ŁKS Łomża – Wigry II Suwałki S. A. mogło dojść do eskalacji konfliktów między pseudokibicami. Jak podaje łomżyńska policja, funkcjonariusze zmuszeni byli stanowczo reagować na chuligańskie zachowania, do których doszło na sierpniowym meczu pomiędzy drużynami ŁKS Łomża – Wigry II Suwałki S. A.

W wyniku chuligańskich zachowań do sądu zostało skierowanych blisko 20 wniosków o ukaranie. Część z nich zakończyła się już prawomocnymi wyrokami.

– Takie zachowanie nie jest akceptowane przez osoby, które przychodzą na mecz, aby podziwiać grę ulubionej drużyny. Policjanci w sposób bezwzględny i stanowczy będą reagować na wszelkie zachowania niezgodne z prawem – mówi mł. aspirant Piotr Milewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

KMP w Łomży/red. pg

1 komentarz

  1. goebbels jest z Was dumny Odpowiedz

    Pani Redaktor gratuluję powielania nieprawdziwych informacji, zostały ukarane 3 osoby które SĄ NIEOBECNE w Polsce i nie odebrały wniosków z wyrokiem nakazowym. Pierwsza grupa która odwołała się do sądu została UNIEWINNIONA, kolejna ma 15 stycznia sprawę, zapraszamy do Sądu i na żywo Pani obejrzy kabaret jaki za nasze pieniądze funduje komendant przybyły z wioski do miasta.

    PS: Osoby które przychodzą na mecz były zachwycone oprawą meczową przygotowaną przez kibiców, a nie pseudokibiców jak nazywacie ludzi chodzących na mecze w Łomży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven + 2 =