RN
TwitterFacebook

Region. Okradł fiata – został zatrzymany

Wysokomazowieccy policjanci ustalili podejrzanego o kradzież przedmiotów z fiata. Łupem 26-latka padły elektronarzędzia, pieniądze, dokumenty i karta bankomatowa. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Łomży i usłyszał już zarzuty.

Wysokomazowieccy kryminalni, w minioną niedzielę (24.05.), ustalili podejrzanego o kradzież przedmiotów z fiata. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę na jednej z prywatnych posesji w Wysokiem Mazowieckiem.

– Z niezamkniętego fiata 26-latek zabrał poziomicę laserową, portfel z zawartością pieniędzy, dokumenty oraz kartę bankomatową. Okazało się również, że w środę mężczyzna przy pomocy kradzionej karty próbował wypłacić pieniądze oraz dokonać płatności za zakupy w Wysokiem Mazowieckiem, Zambrowie oraz Łomży – mówi asp. Anna Zaremba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. 

Zamierzonego celu jednak nie osiągnął. Policjanci zatrzymali 26-latka w niedzielę, na terenie Łomży. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży oraz usiłowania kradzieży z włamaniem. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

KPP Wysokie Mazowieckie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *