RN
TwitterFacebook

Region. Po alkoholu wsiedli do samochodu i spowodowali wypadki

Podlascy policjanci mieli co robić wczoraj (21.11.) późnym popołudniem. Po godzinie 17 zatrzymano dwóch kierowców, którzy po alkoholu wsiedli do samochodów i spowodowali wypadki. 

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali 25 letniego kierowcę volkswagena, który w Jedwabnem wjechał w słup i uciekł. W organizmie miał 3.3 promila alkoholu.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło też na drodze powiatowej w miejscowości Średnica Jakubowięta (gm.Szepietowo). Tam 51-letni kierowca Forda potrącił 41-letniego pieszego, który najprawdopodobniej prowadził rower. Pieszy przewieziony został do szpitala. Wstępne badanie alkomatem wykazało, iż kierujący pojazdem miał blisko promil alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Tylko wczoraj policjanci w całym województwo podlaskim zatrzymali 10 sprawców przestępstw, w tym 5 nietrzeźwych kierowców. Na drogach doszło do dwóch wypadków, w których ranne zostały 4 osoby. Policjanci zatrzymali też 5 osób poszukiwanych i w sumie interweniowali 383 razy.

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *